opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Vitamin C Immunity Formula

Fit Best Line
19.11.2025
39 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Suplement diety Vitamin C Immunity Formula firmy Fit Best Line. Forma: kapsułki. składnik aktywny: Vitamin C Immunity Formula Kategorie: odporność, witaminy. Produkt zarejestrowany w 2018 roku.

Informacje podstawowe

Producent Fit Best Line
Forma Kapsułki
Rok rejestracji 2018
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Vitamin C Immunity Formula - Informacje o suplemencie

Vitamin C Immunity Formula to suplement diety produkowany przez Fit Best Line. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.

W składzie suplementu znajdziesz: Vitamin C Immunity Formula . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Vitamin C Immunity Formula?
Skład Vitamin C Immunity Formula obejmuje: Vitamin C Immunity Formula.
Kto produkuje Vitamin C Immunity Formula?
Podmiotem odpowiedzialnym za Vitamin C Immunity Formula jest Fit Best Line.
W jakiej postaci dostępny jest Vitamin C Immunity Formula?
Vitamin C Immunity Formula występuje w postaci: kapsułki.
Czy Vitamin C Immunity Formula to lek?
Nie. Vitamin C Immunity Formula jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.