Vita Family Multiwitamina
Opis suplementu
Vita Family Multiwitamina (Domos Polska Spółka z o.o.) - wysokiej jakości suplement diety w formie TABLETKA. Zawiera składnik aktywny: Vita Family Multiwitamina Produkt należy do kategorii witaminy, multiwitaminy i jest rejestrowany od 2012 roku. Sprawdź skład i przekonaj się o jego właściwościach.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Vita Family Multiwitamina - Informacje o suplemencie
Vita Family Multiwitamina to suplement diety produkowany przez Domos Polska Spółka Z O.o.. Produkt dostępny jest w formie: TABLETKA.
W składzie suplementu znajdziesz: Vita Family Multiwitamina . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Vita Family Multiwitamina?
- Skład Vita Family Multiwitamina obejmuje: Vita Family Multiwitamina.
- Kto produkuje Vita Family Multiwitamina?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Vita Family Multiwitamina jest Domos Polska Spółka z o.o..
- W jakiej postaci dostępny jest Vita Family Multiwitamina?
- Vita Family Multiwitamina występuje w postaci: TABLETKA.
- Czy Vita Family Multiwitamina to lek?
- Nie. Vita Family Multiwitamina jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.