opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

SOK Z WALERIANY BIO

Natura24 Sp. Z O.o.
19.11.2025
35 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Szukasz skutecznego suplementu w kategorii sen? SOK Z WALERIANY BIO od NATURA24 SP. Z O.O. to płyn, która zawiera składnik aktywny: SOK Z WALERIANY BIO Zarejestrowany produkt (2017) należący do kategorii: sen.

Informacje podstawowe

Producent Natura24 Sp. Z O.o.
Forma Płyn
Rok rejestracji 2017
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

SOK Z WALERIANY BIO - Informacje o suplemencie

SOK Z WALERIANY BIO to suplement diety produkowany przez Natura24 Sp. Z O.o.. Produkt dostępny jest w formie: Płyn.

W składzie suplementu znajdziesz: SOK Z WALERIANY BIO . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera SOK Z WALERIANY BIO?
Skład SOK Z WALERIANY BIO obejmuje: SOK Z WALERIANY BIO.
Kto produkuje SOK Z WALERIANY BIO?
Podmiotem odpowiedzialnym za SOK Z WALERIANY BIO jest NATURA24 SP. Z O.O..
W jakiej postaci dostępny jest SOK Z WALERIANY BIO?
SOK Z WALERIANY BIO występuje w postaci: płyn.
Czy SOK Z WALERIANY BIO to lek?
Nie. SOK Z WALERIANY BIO jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.