opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

SOJAVIT 85

"olimp Laboratories" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
19.11.2025
46 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Wysokiej jakości suplement diety SOJAVIT 85 w formie proszek od renomowanego producenta "OLIMP LABORATORIES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. składnik aktywny: SOJAVIT 85 Należy do kategorii nieznana. Rejestracja z 2017 roku potwierdza jego bezpieczeństwo i skuteczność.

Informacje podstawowe

Producent "olimp Laboratories" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
Forma Proszek
Rok rejestracji 2017
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

SOJAVIT 85 - Informacje o suplemencie

SOJAVIT 85 to suplement diety produkowany przez "olimp Laboratories" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Proszek.

W składzie suplementu znajdziesz: SOJAVIT 85 . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera SOJAVIT 85?
Skład SOJAVIT 85 obejmuje: SOJAVIT 85.
Kto produkuje SOJAVIT 85?
Podmiotem odpowiedzialnym za SOJAVIT 85 jest "OLIMP LABORATORIES" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
W jakiej postaci dostępny jest SOJAVIT 85?
SOJAVIT 85 występuje w postaci: proszek.
Czy SOJAVIT 85 to lek?
Nie. SOJAVIT 85 jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.