opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Saffron Extract

Pro Sport Majdaniec, Filarski Spółka Komandytowa
18.11.2025
58 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Saffron Extract to suplement diety firmy PRO SPORT MAJDANIEC, FILARSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA, dostępny w formie kapsułki. składnik aktywny: Crocus sativus L. (Szafran uprawny) Produkt został zarejestrowany w 2024 roku i należy do kategorii: nieznana. Ten suplement jest idealny dla osób poszukujących wysokiej jakości wsparcia dla nieznana.

Informacje podstawowe

Producent Pro Sport Majdaniec, Filarski Spółka Komandytowa
Forma Kapsułki
Rok rejestracji 2024
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Saffron Extract - Informacje o suplemencie

Saffron Extract to suplement diety produkowany przez Pro Sport Majdaniec, Filarski Spółka Komandytowa. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.

W składzie suplementu znajdziesz: Crocus sativus L. (Szafran uprawny) . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Saffron Extract?
Skład Saffron Extract obejmuje: Crocus sativus L. (Szafran uprawny).
Kto produkuje Saffron Extract?
Podmiotem odpowiedzialnym za Saffron Extract jest PRO SPORT MAJDANIEC, FILARSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA.
W jakiej postaci dostępny jest Saffron Extract?
Saffron Extract występuje w postaci: kapsułki.
Czy Saffron Extract to lek?
Nie. Saffron Extract jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.