Serwis edukacyjny i informacyjny o suplementach diety. Nie udziela porad medycznych. Nie jest stroną rządową ani GIS. Zasady serwisu

Suplement diety Powiadomienie GIS · 2019

RELAX & GO BIO Stress

Oceń

WAŻNE

Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.

Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.

Opis suplementu

Szukasz danych o suplemencie RELAX & GO BIO Stress? Główna kategoria: relaksacja. Postać: tabletki. Składnik aktywny: RELAX & GO BIO Stress. Zgłoszenia do GIS dokonała firma ORTIS AG NV S.A. Rok zgłoszenia do GIS: 2019.

Składniki aktywne

Kategorie

Oceny i opinie

Opinie służą wymianie doświadczeń i dyskusji użytkowników. Nie są poradą ani rekomendacją serwisu.

Opinie wyrażają poglądy użytkowników i są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu. Oceny nie mierzą skuteczności ani bezpieczeństwa produktu.

Brak ocen i opinii o tym produkcie. Możesz dodać pierwszą.

Dodaj swoją ocenę

Opinie są moderowane przed publikacją. Nie sprawdzamy zakupu ani użycia produktu przez osoby piszące opinie. Zapisujemy adres IP, by ograniczać nadużycia. Nie podawaj danych o zdrowiu swoim ani innych osób.

Twoja ocena

Najczęstsze pytania

Co zawiera RELAX & GO BIO Stress?

Skład RELAX & GO BIO Stress obejmuje: RELAX & GO BIO Stress.

Kto zgłosił produkt RELAX & GO BIO Stress do rejestru GIS?

W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt RELAX & GO BIO Stress widnieje ORTIS AG NV S.A.

W jakiej postaci dostępny jest RELAX & GO BIO Stress?

RELAX & GO BIO Stress występuje w postaci: tabletki.

Czy RELAX & GO BIO Stress to lek?

Nie. RELAX & GO BIO Stress jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.