opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Pyramidonek Ochronka

Adamed Pharma Spółka Akcyjna
19.11.2025
61 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Pyramidonek Ochronka (ADAMED PHARMA SPÓŁKA AKCYJNA) - wysokiej jakości suplement diety w formie Tabletka do ssania. Zawiera składnik aktywny: Pyramidonek Ochronka Produkt należy do kategorii nieznana i jest rejestrowany od 2014 roku. Sprawdź skład i przekonaj się o jego właściwościach.

Informacje podstawowe

Producent Adamed Pharma Spółka Akcyjna
Forma Tabletka do ssania
Rok rejestracji 2014
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Weryfikacja pominięta

Zastosowanie

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Pyramidonek Ochronka - Informacje o suplemencie

Pyramidonek Ochronka to suplement diety produkowany przez Adamed Pharma Spółka Akcyjna. Produkt dostępny jest w formie: Tabletka do ssania.

W składzie suplementu znajdziesz: Pyramidonek Ochronka . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Pyramidonek Ochronka?
Skład Pyramidonek Ochronka obejmuje: Pyramidonek Ochronka.
Kto produkuje Pyramidonek Ochronka?
Podmiotem odpowiedzialnym za Pyramidonek Ochronka jest ADAMED PHARMA SPÓŁKA AKCYJNA.
W jakiej postaci dostępny jest Pyramidonek Ochronka?
Pyramidonek Ochronka występuje w postaci: Tabletka do ssania.
Czy Pyramidonek Ochronka to lek?
Nie. Pyramidonek Ochronka jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.