Prenalen bez dodatku cukrów
Opis suplementu
Suplement diety Prenalen bez dodatku cukrów od "POLSKI LEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w postaci płyn - składnik aktywny: Prenalen bez dodatku cukrów Zarejestrowany produkt w kategorii nieznana, który wspiera Twoje zdrowie i samopoczucie. Idealny wybór dla osób dbających o nieznana.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
Prenalen bez dodatku cukrów - Informacje o suplemencie
Prenalen bez dodatku cukrów to suplement diety produkowany przez "polski Lek" Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Produkt dostępny jest w formie: Płyn.
W składzie suplementu znajdziesz: Prenalen bez dodatku cukrów . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera Prenalen bez dodatku cukrów?
- Skład Prenalen bez dodatku cukrów obejmuje: Prenalen bez dodatku cukrów.
- Kto produkuje Prenalen bez dodatku cukrów?
- Podmiotem odpowiedzialnym za Prenalen bez dodatku cukrów jest "POLSKI LEK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
- W jakiej postaci dostępny jest Prenalen bez dodatku cukrów?
- Prenalen bez dodatku cukrów występuje w postaci: płyn.
- Czy Prenalen bez dodatku cukrów to lek?
- Nie. Prenalen bez dodatku cukrów jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.