opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Pastilles for vestibular apparatus Consumed®

Global Pharma Cm Spółka Akcyjna
19.11.2025
40 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Pastilles for vestibular apparatus Consumed® to suplement diety firmy GLOBAL PHARMA CM SPÓŁKA AKCYJNA, dostępny w formie pastylki do ssania. składnik aktywny: Pastilles for vestibular apparatus Consumed® Produkt został zarejestrowany w 2019 roku i należy do kategorii: nieznana. Ten suplement jest idealny dla osób poszukujących wysokiej jakości wsparcia dla nieznana.

Informacje podstawowe

Producent Global Pharma Cm Spółka Akcyjna
Forma Pastylki do ssania
Rok rejestracji 2019
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Pastilles for vestibular apparatus Consumed® - Informacje o suplemencie

Pastilles for vestibular apparatus Consumed® to suplement diety produkowany przez Global Pharma Cm Spółka Akcyjna. Produkt dostępny jest w formie: Pastylki do ssania.

W składzie suplementu znajdziesz: Pastilles for vestibular apparatus Consumed® . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Pastilles for vestibular apparatus Consumed®?
Skład Pastilles for vestibular apparatus Consumed® obejmuje: Pastilles for vestibular apparatus Consumed®.
Kto produkuje Pastilles for vestibular apparatus Consumed®?
Podmiotem odpowiedzialnym za Pastilles for vestibular apparatus Consumed® jest GLOBAL PHARMA CM SPÓŁKA AKCYJNA.
W jakiej postaci dostępny jest Pastilles for vestibular apparatus Consumed®?
Pastilles for vestibular apparatus Consumed® występuje w postaci: pastylki do ssania.
Czy Pastilles for vestibular apparatus Consumed® to lek?
Nie. Pastilles for vestibular apparatus Consumed® jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.