opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

OB ENERGIE FOR HER

Rkl Trade Kamil Lubowicki
19.11.2025
47 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Suplement diety OB ENERGIE FOR HER firmy RKL TRADE KAMIL LUBOWICKI. Forma: KAPSUŁKA. składnik aktywny: OB ENERGIE FOR HER Kategorie: energia, zdrowie kobiet. Produkt zarejestrowany w 2015 roku.

Informacje podstawowe

Producent Rkl Trade Kamil Lubowicki
Forma KAPSUŁKA
Rok rejestracji 2015
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Weryfikacja pominięta

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

OB ENERGIE FOR HER - Informacje o suplemencie

OB ENERGIE FOR HER to suplement diety produkowany przez Rkl Trade Kamil Lubowicki. Produkt dostępny jest w formie: KAPSUŁKA.

W składzie suplementu znajdziesz: OB ENERGIE FOR HER . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera OB ENERGIE FOR HER?
Skład OB ENERGIE FOR HER obejmuje: OB ENERGIE FOR HER.
Kto produkuje OB ENERGIE FOR HER?
Podmiotem odpowiedzialnym za OB ENERGIE FOR HER jest RKL TRADE KAMIL LUBOWICKI.
W jakiej postaci dostępny jest OB ENERGIE FOR HER?
OB ENERGIE FOR HER występuje w postaci: KAPSUŁKA.
Czy OB ENERGIE FOR HER to lek?
Nie. OB ENERGIE FOR HER jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.