opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

Niox ultra

Sfd Spółka Akcyjna
19.11.2025
41 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

Niox ultra to suplement diety firmy SFD SPÓŁKA AKCYJNA, dostępny w formie KAPSUŁKA. składnik aktywny: Niox ultra Produkt został zarejestrowany w 2014 roku i należy do kategorii: nieznana. Ten suplement jest idealny dla osób poszukujących wysokiej jakości wsparcia dla nieznana.

Informacje podstawowe

Producent Sfd Spółka Akcyjna
Forma KAPSUŁKA
Rok rejestracji 2014
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Weryfikacja pominięta

Zastosowanie

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

Niox ultra - Informacje o suplemencie

Niox ultra to suplement diety produkowany przez Sfd Spółka Akcyjna. Produkt dostępny jest w formie: KAPSUŁKA.

W składzie suplementu znajdziesz: Niox ultra . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera Niox ultra?
Skład Niox ultra obejmuje: Niox ultra.
Kto produkuje Niox ultra?
Podmiotem odpowiedzialnym za Niox ultra jest SFD SPÓŁKA AKCYJNA.
W jakiej postaci dostępny jest Niox ultra?
Niox ultra występuje w postaci: KAPSUŁKA.
Czy Niox ultra to lek?
Nie. Niox ultra jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.