LypriCel Liposomalna witamina C
Opis suplementu
LypriCel Liposomalna witamina C (Provitax Piotr Kokoszewski) - wysokiej jakości suplement diety w formie saszetka. Zawiera składnik aktywny: LypriCel Liposomalna witamina C Produkt należy do kategorii witaminy, odporność i jest rejestrowany od 2017 roku. Sprawdź skład i przekonaj się o jego właściwościach.
Informacje podstawowe
Zastosowanie
Składniki aktywne
Oceny i opinie
Opinie użytkowników
Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!
LypriCel Liposomalna witamina C - Informacje o suplemencie
LypriCel Liposomalna witamina C to suplement diety produkowany przez Provitax Piotr Kokoszewski. Produkt dostępny jest w formie: Saszetka.
W składzie suplementu znajdziesz: LypriCel Liposomalna witamina C . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.
Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Ostatnia weryfikacja danych:
Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane
Najczęstsze pytania
- Co zawiera LypriCel Liposomalna witamina C?
- Skład LypriCel Liposomalna witamina C obejmuje: LypriCel Liposomalna witamina C.
- Kto produkuje LypriCel Liposomalna witamina C?
- Podmiotem odpowiedzialnym za LypriCel Liposomalna witamina C jest Provitax Piotr Kokoszewski.
- W jakiej postaci dostępny jest LypriCel Liposomalna witamina C?
- LypriCel Liposomalna witamina C występuje w postaci: saszetka.
- Czy LypriCel Liposomalna witamina C to lek?
- Nie. LypriCel Liposomalna witamina C jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.