Gods Rage Spartan Rage KING LEONIDAS
WAŻNE
Zgłoszenie do rejestru GIS nie oznacza oceny bezpieczeństwa ani skuteczności suplementu. Przeczytaj etykietę produktu. Te informacje nie są poradą medyczną ani dietetyczną.
Karta ma charakter informacyjny. Serwis nie reprezentuje producenta ani firmy zgłaszającej produkt.
Opis suplementu
Szukasz danych o suplemencie Gods Rage Spartan Rage KING LEONIDAS? Główna kategoria: nieznana. Postać: kapsułki. Składnik aktywny: Gods Rage Spartan Rage KING LEONIDAS. Zgłoszenia do GIS dokonała firma Bez Zbędnych kiloGramów Przemysław Goss. Rok zgłoszenia do GIS: 2017.
Składniki aktywne
Kategorie
Brak przypisanych kategorii
Najczęstsze pytania
Co zawiera Gods Rage Spartan Rage KING LEONIDAS?
Skład Gods Rage Spartan Rage KING LEONIDAS obejmuje: Gods Rage Spartan Rage KING LEONIDAS.
Kto zgłosił produkt Gods Rage Spartan Rage KING LEONIDAS do rejestru GIS?
W rejestrze GIS jako podmiot zgłaszający produkt Gods Rage Spartan Rage KING LEONIDAS widnieje Bez Zbędnych kiloGramów Przemysław Goss.
W jakiej postaci dostępny jest Gods Rage Spartan Rage KING LEONIDAS?
Gods Rage Spartan Rage KING LEONIDAS występuje w postaci: kapsułki.
Czy Gods Rage Spartan Rage KING LEONIDAS to lek?
Nie. Gods Rage Spartan Rage KING LEONIDAS jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.
Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)
Dane pochodzą z rejestru produktów objętych powiadomieniem prowadzonego przez GIS. Mogą zawierać opóźnienia lub błędy źródła. Mają charakter informacyjny i nie zastępują porady medycznej.