opinie o suplementach, skład suplementów, baza suplementów

BCAA 1000 Big Size Caps

Fit Best Line
19.11.2025
43 wyświetleń
Oceń

Opis suplementu

BCAA 1000 Big Size Caps to suplement diety firmy Fit Best Line, dostępny w formie kapsułki. składnik aktywny: BCAA 1000 Big Size Caps Produkt został zarejestrowany w 2016 roku i należy do kategorii: aminokwasy. Ten suplement jest idealny dla osób poszukujących wysokiej jakości wsparcia dla aminokwasy.

Informacje podstawowe

Producent Fit Best Line
Forma Kapsułki
Rok rejestracji 2016
Typ produktu Suplement diety
Status GIS Zgłoszony do GIS

Zastosowanie

Składniki aktywne

Oceny i opinie

0.0
0 oceny
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Opinie użytkowników

Brak opinii. Bądź pierwszym, który oceni ten suplement!

Dodaj swoją ocenę

Twoja ocena

BCAA 1000 Big Size Caps - Informacje o suplemencie

BCAA 1000 Big Size Caps to suplement diety produkowany przez Fit Best Line. Produkt dostępny jest w formie: Kapsułki.

W składzie suplementu znajdziesz: BCAA 1000 Big Size Caps . Szczegółowy skład oraz dawkowanie znajdziesz w pełnym opisie produktu powyżej.

Na portalu Suplementy.co znajdziesz kompleksowe informacje o tysiącach suplementów diety - od szczegółowych składów, przez opinie użytkowników, po porównania produktów. Nasz system ocen pomoże Ci wybrać najlepszy suplement dopasowany do Twoich potrzeb, a baza wiedzy dostarczy informacji o działaniu poszczególnych składników aktywnych.

Źródło danych: Rejestr powiadomień o suplementach diety (Główny Inspektorat Sanitarny)

Ostatnia weryfikacja danych:

Dane pochodzą z oficjalnego rejestru i są aktualizowane automatycznie. Informacje mają charakter informacyjny i nie zastępują porady farmaceuty ani lekarza. Jak zbieramy dane

Najczęstsze pytania

Co zawiera BCAA 1000 Big Size Caps?
Skład BCAA 1000 Big Size Caps obejmuje: BCAA 1000 Big Size Caps.
Kto produkuje BCAA 1000 Big Size Caps?
Podmiotem odpowiedzialnym za BCAA 1000 Big Size Caps jest Fit Best Line.
W jakiej postaci dostępny jest BCAA 1000 Big Size Caps?
BCAA 1000 Big Size Caps występuje w postaci: kapsułki.
Czy BCAA 1000 Big Size Caps to lek?
Nie. BCAA 1000 Big Size Caps jest suplementem diety, a nie produktem leczniczym. Suplementy uzupełniają normalną dietę i nie służą leczeniu ani zapobieganiu chorobom. W razie wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.